• Bambi 2016 skončila, ať žije Bambi 2017

  TÁBORSKO - SOBĚSLAVSKO - Čtyřdenní maraton skončil. Do loňské Bambi byly zapojeny čtyři města, a to Soběslav, Tábor, Chýnov a Planá nad Lužnicí. Kromě hlavního programu byly uspořádány rybářské závody, velký florbalový zápas, několik výstav apod. Byly to doslova čtyři dny nabité nápady a umem dětí a mládeže celého regionu. Pro zájemce bylo připraveno 137 pódiových vystoupení z 68 subjektů, bylo rozvinuto ukázkových i tvůrčích 49 stánků a expozic.
  Ve středu 18. května na soběslavskou Bambi 2016 přišlo 1.385 návštěvníků, ve čtvrtek 19. května do Tábora 5.289, v pátek 20. května do areálu chýnovské základní školy Chýnov přišlo 323 návštěvníků a v sobotu 21. května okolo hřiště u plánské hasičské zbrojnice se účastnilo neuvěřitelných 826 návštěvníků, kteří byli registrováni stanovištěm Informačního centra mládeže v Táboře. Celkem na Bambi 2016 přišlo 7.823 zájemců o dětské a mládežnické volnočasové aktivity na Táborsku a Soběslavsku.
  Všechny čtyři dny byly slunné, jenom v pátek v Chýnově nás po více jak hodině rozehnal velký déšť s kroupami…. Radostné je také to, že během akce nedošlo k žádnému úrazu. Záštitu převzali starostové pořadatelských měst, a to Jindřich Bláha, Jiří Fišer, Pavel Eybert a Jiří Šimánek. Partnery tedy byla města Soběslav, Tábor, Chýnov a Planá nad Lužnicí. Organizátory Bambi 2016 byli opět DDM Tábor, DDM Soběslav, DDM Veselí nad Lužnicí, ICM Tábor, Hnutí Březový lístek, Asociace NNO Jihočeského kraje, Město Soběslav, Tábor, Chýnov a Planá nad Lužnicí.
  Více na http://bambi2016.simplesite.com/424329314

 • PŘIHLÁŠKA NA REGIONÁLNÍ PREZENTACI DĚTSKÝCH, MLÁDEŽNICKÝCH A VE PROSPĚCH DĚTÍ A MLÁDEŽE PŮSOBÍCÍCH ORGANIZACÍ

  Vyžádejte si ji na e-mailu: pavlik@icmtabor.cz

  BAMBI 2017 - SOBĚSLAV – TÁBOR - CHÝNOV – PLANÁ NAD LUŽNICÍ
  17. května, středa, 13.00 až 17.30 hodin SOBĚSLAV, park před DDM Soběslav
  18. května, čtvrtek, 12.30 až 17 hodin TÁBOR, Odpočinková zóna Komora Tábor
  19. května, pátek, 11.30 až 15.30 hodin CHÝNOV, Gabrielovo náměstí - ZŠ Chýnov
  20. května, sobota, 14 až 17 hodin PLANÁ NAD LUŽNICÍ, Školní sportovní areál u nádraží ČD Planá nad Lužnicí

  Název organizace: :
  Adresa:
  Tel.:
  e-mail:
  www stránky:
  kontaktní osoba:

 • PORADY - UŽ JDEME DO FINIŠE

  TÁBOR - V úterý 21. března se konala další hlavní schůzka Bambištábu, kde se odsouhlasily termíny i časy i místa konání. Vše potvrzeno a zajištěno. Letos budeme mít nového zvukaře, přihlášky se už nyní rozesílají, kdo nemá, ať se ozve do ICM Tábor, přijetí vedoucí spolků a organizací z Bambi 2017 se plánuje tentokrát do Chýnova, další schůzka už s laděním scénářů, výrobou plakátů apod. bude 21. dubna. Odmítli jsme nabídku pro centralizaci regionálních volnočasových přehlídek z Moravy (ČRDM), protože bychom museli opustit náš název, logo apod. a navíc bychom museli za vše zaplatit a skoro nic bychom nezískali. Už nyní se také domluvil termín na příští rok, a to 23. až 26. května 2018.
  Vše běží na plné obrátky... Už nyní se můžeme těšit, že navíc přijedou hasiči, psovodi, strážníci se střelbou a radary nebo na orientační běh... O dalším se jedná, a tak kromě spolků, klubů, sdružení a dalších organizací, které se věnují zájmovému volnočasovému vyžití dětí a mládeže bude zase něco navíc. Už se nyní máme na co těšit.... Hlavně aby nám vyšlo počasí...