• SOBĚSLAV - 1. den Bambi 2017

  SOBĚSLAV – Ve středu 17. května 2017 po poledni před soběslavským Domečkem byla zahájená Bambi 2017 – regionální přehlídka volnočasových aktivit dětí a mládeže.
  Během středečního odpoledne se v přírodním hledišti vystřídalo 728 diváků.

 • TÁBOR - 2. den Bambi 2017

  TÁBOR - Ve čtvrtek 18. května 2017 půl hodiny po poledni v Odpočinkové zóně Komora na sídlišti Nad Lužnicí byl zahájen druhý den Bambi 2017 – regionální přehlídka volnočasových aktivit dětí a mládeže.
  Počasí bylo nádherné až vedro, ale to nikomu z vystupujících nevadilo. Všichni plnili pitný režim, a tak k úhroze nedošlo. Během skoro šesti hodin v Komoře prostřídalo 2359 návštěvníků. Více v programu....

 • CHÝNOV - 3. den Bambi 2017

  CHÝNOV – V pátek 19. května se celý bambištáb stěhoval na Gabrielovo náměstí do malebného městečka Chýnova, kde hlavní centrum volnočasových aktivit je místní základní škola. Opět další nádherný slunný den…
  Během slavnostního zahájení starosta města s ředitelkou místní základní školy předali diplomy a ceny redakčním kolektivům školního časopisu Slim, které získali v krajské soutěži.

 • PLANÁ NAD LUŽNICÍ - 4. den Bambi 2017

  PLANÁ NAD LUŽNICÍ – V sobotu 20. Května, poslední den Bambi 2017, se uskutečnil v krásném městečku Planá ve sportovním areálu u hasičské zbrojnice. Počasí se na nás sice trochu mračilo, ale to na zájmu a náladě neubralo.
  Počasí nám doslova nepřálo. Velmi se ochladilo (vypadalo to, že každou chvíli doslova spadne černé nebe), navíc se šly Prčice apod., a tak účast tentokrát byla hodně symbolická. Nakonec se sešlo 238 návštěvníků, což je nejmenší účast v konání Bambi v Plané nad Lužnicí. Je pravda, že na všech ostatních doprovodných akcích byli návštěvníci, kteří se nezapočítali do celkového stavu z místa hlavního konání akce.

 • PŘIHLÁŠKY SE PRÁVĚ ROZESÍLAJÍ

  Od 22. do 24. března je první vlna rozesílání přihlášek na letošní Bambi 2017.
  Kdo ji nedostane, pak ať se s důvěrou obrátí na Dr. Václava Pavlíka, ICM Tábor, Farského 887, Tábor (vedle Sokolovny), phone: +420 381 252 416,
  e-mail: pavlik@icmtabor.cz

 • PŘIHLÁŠKY SE HROMADÍ, NEZAVÁHEJTE!

  Termín podání přihlášek se blíží. V současné době se přihlášky hromadí v ICM Tábor, a tak už nyní víme, že účast na letošní Bambi 2017 bude pestrá a zajímavá. Máme se na co těšit...
  Další schůzka Bambištábu je 25. dubna 2017

 • UŽ SE BLÍŽÍME DO FINIŠE

  V úterý 25. dubna se sešel Bambištáb, aby začal tvořit harmonogram čtyř dní na Bambi 2017. Vše je už zajištěné, připravené, a tak nezbývá než vše potvrdit, časově a prostorově sladit, ale to vše bude k vidění na plakátech, které budou během deseti dní zveřejněny.